16 maja 2017r. uczniowie klas trzecich gimnazjum prezentowali doświadczenia fizyczne i chemiczne, tym razem dla przedszkolaków naszego zabrzeskiego przedszkola. Pokazy dostarczyły niesamowitych wrażeń miłośnikom magicznych sztuczek.

Dzieci mogły zobaczyć m.in. palącą się kartkę, która się nie spalała, znikający atrament. Zaobserwowały także jak napompować balonik nie używając ust ani pompki oraz jak wzniecić ogień bez zapałek. Dowiedziały się również, jak wykonać lokomotywę, stworzyć pastę dla mieszkańców magicznej krainy czy zrobić wulkan z piany. Inspirujący pokaz, udowodnił dzieciom, że chemia i fizyka są bardzo fascynującymi naukami. Spotkanie zakończyło się wspólnymi pamiątkowymi zdjęciami. 

Galeria zdjęć

 

{youtube}Wd1EPqnkf7I{/youtube}

Licznik odwiedzin

Dziś 19

Wczoraj 95

Ostatni tydzień 114

Ostatni miesiąc 1507

Ogółem 156578

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com