14.09.2016r uczniowie klas III gimnazjum mieli możliwość uczestniczenia,  po raz kolejny, w wykładach i pokazach z cyklu „Osobliwości Świata Fizyki”, które corocznie organizuje Pracownia Dydaktyki Fizyki  Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz w Spotkaniach z Nauką organizowanych przez Uniwersyteckie Towarzystwo Naukowe.

Organizatorzy znowu zachwycili nas ogromną wiedzą i pomysłowością w doborze eksperymentów i pokazów. Tegoroczne wykłady z fizyki obejmowały: "Siły Wszechświata", "Zasady zachowania w mechanice" i "W równowadze", natomiast z biologii "Anatomii inaczej", "Fizjologii w praktyce" oraz "Skaczą, latają, pełzają". Interesujące wykłady wraz z pokazami pozwoliły uczniom poznać i pogłębić wiedzę zdobytą na lekcjach fizyki i biologii w gimnazjum.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 2

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 101

Ogółem 167803

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com