23 czerwca, po dziesięciu miesiącach trudu nauki i pracy, zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Dzień  rozpoczęliśmy udziałem w Mszy Świętej w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, wychowawcy, nauczyciele i rodzice.

Następnie cała wspólnota szkolna udała się do szkoły, gdzie przywitała wszystkich pani Dyrektor Barbara Parchańska. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Potem nastąpiła  chwila na którą wszyscy czekali – wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce. W tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa I SP – Julia Sokołowska, Milena Jałowiczor, Wojciech Smuda 

Klasa IIa SP – Zofia Dyrda, Jan Gawełek, Oliwia Kuboszek, Zuzanna Szypuła, Zuzanna Żertka

Klasa IIb SP – Natalia Filapek, Jan Gryksa, Igor Janusz, Paulina Jarczok, Wojciech Mędrzak, Edyta Parma

Klasa IIc SP – Paweł Czyż, Kamil Orszulak, Daniel Fafiński, Miłosz Rudnik, Hubert Kołodziejczyk, Lilianna Jarczok, Maja Białek, Marika Kopeć, Aleksandra Chomicz, Paulina Zuber, Marta Gruszka, Jakub Dziech

Klasa IIIa SP – Teresa Distel, Julia Drobik, Borys Dygant, Maria Filapek, Julia Gruszka, Marta Kozik, Bartosz Dziech, Dominik Kubień, Marcelina Szłapa, Oliwier Wachnicki, Wojciech Uchyła, Martyna Wróblewska, Wiktoria Wrzoł

Klasa IIIb SP – Anastazja Alefierowicz, Oliwier Borowski, Zuzanna Klimaniec, Emilia Kwaśniewska, Aleksandra Lukas, Artur Rąbel, Oliwia Smuda, Mateusz Wrzoł

Klasa IV SP – Kajetan Olesik, Dagmara Baran, Marek Wrzoł, Zuzanna Cieciak, Wiktoria Kobiela, Marek Białowąs, Adam Żadkiewicz, Maja Pisarek, Julia Zontek, Zuzia Cebula, Klaudia Lukas

Klasa Va SP – Zofia Bielecka, Julita Kocurek, Dominika Wróblewska, Kinga Chopiak, Maksymilian Jarzyna, Bartłomiej Cieciak, Sebastian Cięcinka, Magdalena Spyra, Kinga Przybyła, Kinga Rojewicz, Laura Micor

Klasa Vb SP – Mateusz Biedroń, Marcin Czylok, Emilia Borowska, Milena Gąsior, Natalia Gibas

Klasa VI SP – Sonia Dygant, Jakub Grygierczyk, Antonella Italiano, Dawid Janik, Łukasz Kapuśnik, Amelia Klimaniec, Marta Polok, Weronika Rembiesa, Julia Mitura, Zuzanna Wieliczka, Agata Wrzoł, Maksymilian Wrzoł, Igor Zontek

Klasa Ia G – Maria Ciesielczyk, Julia Hoffmann, Natalia Przemyk

Klasa Ib G – Kamil Kaplita, Julia Mikołajczyk, Weronika Balcarek, Martyna Londzin

Klasa IIa G – Marta Gawełek, Julia Zimny, Patryk Krysta, Bartosz Jarek, Rafał Łukosz

Klasa IIb G – Oliwia Czylok, Justyna Jarczok, Kacper Kosek, Dawid Przybylski, Amelia Pustelnik, Paulina Sałaciak

Ponadto uczniowie otrzymali nagrody za pracę w samorządzie uczniowskim, udział w zbiórkach makulatury, uczestnictwo w zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych. Na szczególne wyróżnienie w tym roku szkolnym zasługuje uczeń klasy VI Dawid Janik który został finalistą konkursu przedmiotowego z matematyki. Kończąc wspólne spotkanie Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.

Zapraszamy do galerii zdjęć


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com