23 czerwca, po dziesięciu miesiącach trudu nauki i pracy, zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Dzień  rozpoczęliśmy udziałem w Mszy Świętej w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, wychowawcy, nauczyciele i rodzice.

Następnie cała wspólnota szkolna udała się do szkoły, gdzie przywitała wszystkich pani Dyrektor Barbara Parchańska. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Potem nastąpiła  chwila na którą wszyscy czekali – wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce. W tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa I SP – Julia Sokołowska, Milena Jałowiczor, Wojciech Smuda 

Klasa IIa SP – Zofia Dyrda, Jan Gawełek, Oliwia Kuboszek, Zuzanna Szypuła, Zuzanna Żertka

Klasa IIb SP – Natalia Filapek, Jan Gryksa, Igor Janusz, Paulina Jarczok, Wojciech Mędrzak, Edyta Parma

Klasa IIc SP – Paweł Czyż, Kamil Orszulak, Daniel Fafiński, Miłosz Rudnik, Hubert Kołodziejczyk, Lilianna Jarczok, Maja Białek, Marika Kopeć, Aleksandra Chomicz, Paulina Zuber, Marta Gruszka, Jakub Dziech

Klasa IIIa SP – Teresa Distel, Julia Drobik, Borys Dygant, Maria Filapek, Julia Gruszka, Marta Kozik, Bartosz Dziech, Dominik Kubień, Marcelina Szłapa, Oliwier Wachnicki, Wojciech Uchyła, Martyna Wróblewska, Wiktoria Wrzoł

Klasa IIIb SP – Anastazja Alefierowicz, Oliwier Borowski, Zuzanna Klimaniec, Emilia Kwaśniewska, Aleksandra Lukas, Artur Rąbel, Oliwia Smuda, Mateusz Wrzoł

Klasa IV SP – Kajetan Olesik, Dagmara Baran, Marek Wrzoł, Zuzanna Cieciak, Wiktoria Kobiela, Marek Białowąs, Adam Żadkiewicz, Maja Pisarek, Julia Zontek, Zuzia Cebula, Klaudia Lukas

Klasa Va SP – Zofia Bielecka, Julita Kocurek, Dominika Wróblewska, Kinga Chopiak, Maksymilian Jarzyna, Bartłomiej Cieciak, Sebastian Cięcinka, Magdalena Spyra, Kinga Przybyła, Kinga Rojewicz, Laura Micor

Klasa Vb SP – Mateusz Biedroń, Marcin Czylok, Emilia Borowska, Milena Gąsior, Natalia Gibas

Klasa VI SP – Sonia Dygant, Jakub Grygierczyk, Antonella Italiano, Dawid Janik, Łukasz Kapuśnik, Amelia Klimaniec, Marta Polok, Weronika Rembiesa, Julia Mitura, Zuzanna Wieliczka, Agata Wrzoł, Maksymilian Wrzoł, Igor Zontek

Klasa Ia G – Maria Ciesielczyk, Julia Hoffmann, Natalia Przemyk

Klasa Ib G – Kamil Kaplita, Julia Mikołajczyk, Weronika Balcarek, Martyna Londzin

Klasa IIa G – Marta Gawełek, Julia Zimny, Patryk Krysta, Bartosz Jarek, Rafał Łukosz

Klasa IIb G – Oliwia Czylok, Justyna Jarczok, Kacper Kosek, Dawid Przybylski, Amelia Pustelnik, Paulina Sałaciak

Ponadto uczniowie otrzymali nagrody za pracę w samorządzie uczniowskim, udział w zbiórkach makulatury, uczestnictwo w zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych. Na szczególne wyróżnienie w tym roku szkolnym zasługuje uczeń klasy VI Dawid Janik który został finalistą konkursu przedmiotowego z matematyki. Kończąc wspólne spotkanie Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 26

Wczoraj 95

Ostatni tydzień 121

Ostatni miesiąc 1514

Ogółem 156585

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com