W czwartek 22 czerwca 2017r. w naszym gimnazjum odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III gimnazjum, którzy już niebawem zostaną absolwentami naszej szkoły.

W uroczystości wzięli udział dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. Trzecioklasiści zaczęli dostojnym polonezem a następnie przedstawili program artystyczny, zawierający podsumowanie kilkuletniego pobytu w szkole. Podziękowali pedagogom za trzy lata wspólnej pracy, za trud włożony w wychowanie, za życzliwość, zrozumienie, uśmiech… Były wiersze, piosenki, bukiety kwiatów i łzy wzruszenia. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród dla uczniów którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

Klasa IIIa – Joanna Bogacz, Tobiasz Falewski, Maciej Caban, Tomasz Kawiak, Szymon Kopeć, Julia Kowalczyk, Natalia Londzin, Tomasz Macura, Klaudia Preisner

Klasa IIIb – Anna Filapek, Kacper Micor, Adrian Nowak, Emilia Rogowiec, Jakub Wójcik, Agnieszka Żurowska

oraz uczniom którzy działali w samorządzie uczniowski, wyróżniali się w sporcie, zdobywali nagrody w konkursach artystycznych i ekologicznych. Szczególne podziękowania kierowane były na ręce rodziców którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu klas i szkoły.

Galeria zdjęć


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com