W maju bieżącego roku podsumowano konkurs zorganizowany z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu przez  Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział Terenowy w Bielsku-Białej i  Galerię Bielską BWA w Bielsku-Białej. Nasi uczniowie pięknie i z sukcesami reprezentowali szkołę. W kategorii 5-7  lat II miejsce zajęły Edytka Parma i Marysia Żurek z klasy I, wyróżnienie otrzymał Igor Janusz. W kategorii 12 - 15 lat I miejsce przypadło Natalii Danel, II miejsce Joannie Bogacz , a wyróżnienie Natalii Londzin z klasy II gimnazjum. Za prace literacką Antonella Italiano z kl 5 zdobyła wyróżnienie. Cieszymy się waszymi sukcesami!!!

       

              

 


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com