Jak co roku uczniowie naszej szkoły ( w tym uczestnicy kółek plastycznych POPP"Art" w Zabrzegu i na Miliardowicach) licznie wzięli udział w gminnym konkursie "Cztery Pory Roku". 1 grudnia 2015r. w Galerii ExLibris Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji Gminnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic, zorganizowanego przez POPP"Art", MBP, MDK w Czechowicach-Dziedzicach. A oto laureaci:Dawid Przybylski , Wojtek Praisner z klasy I gimnazjum zdobyli nagrody; Jakub Kuźma wyróżnienie (kółko plastyczne na Miliardowicach), Zuzia Cieciak kl 3, Martyna Wróblewska kl.2, Marta Gawełek  kI I gim zdobyli wyróżnienia. Kwalifikacje do wystawy: Wiktoria Ciesielczyk, Oliwia Botor, Marysia Filapek, Dagmara Baran, Anastazja Alefierowicz, Wiktoria Kobiela, Laura Micor, Agata Wrzoł, Dawid Janik,Patrycja Pluta, Emilia Rogowiec.

                

 

Licznik odwiedzin

Dziś 3

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 102

Ostatni miesiąc 102

Ogółem 167804

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com