Jak co roku uczniowie naszej szkoły ( w tym uczestnicy kółek plastycznych POPP"Art" w Zabrzegu i na Miliardowicach) licznie wzięli udział w gminnym konkursie "Cztery Pory Roku". 1 grudnia 2015r. w Galerii ExLibris Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji Gminnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic, zorganizowanego przez POPP"Art", MBP, MDK w Czechowicach-Dziedzicach. A oto laureaci:Dawid Przybylski , Wojtek Praisner z klasy I gimnazjum zdobyli nagrody; Jakub Kuźma wyróżnienie (kółko plastyczne na Miliardowicach), Zuzia Cieciak kl 3, Martyna Wróblewska kl.2, Marta Gawełek  kI I gim zdobyli wyróżnienia. Kwalifikacje do wystawy: Wiktoria Ciesielczyk, Oliwia Botor, Marysia Filapek, Dagmara Baran, Anastazja Alefierowicz, Wiktoria Kobiela, Laura Micor, Agata Wrzoł, Dawid Janik,Patrycja Pluta, Emilia Rogowiec.

                

 


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 102

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 102

Ostatni miesiąc 2303

Ogółem 140065

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com