18 grudnia w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbył się IV Powiatowy Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy, organizowany przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego przy współpracy z Bielskim Pogotowiem Ratunkowym. Uczestnicy musieli  udzielić pomocy osobom poszkodowanym z obrażeniami głowy i ręki, z krwawieniem z nosa, uczniowi oblanemu w pracowni chemicznej nieznaną substancją, koleżance, która dostała napadu drgawek, konserwatorowi, który przy pracach porządkowych spadł z drzewa, a także oceniano zachowanie w przypadku znalezienia się w miejscu publicznym, gdzie mamy nieprzytomną osobę. Rywalizacja była bardzo zacięta a wsród nagrodzonych był nasz gimnazjalista Szymon Kopeć, który zajął II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Licznik odwiedzin

Dziś 14

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 412

Ostatni miesiąc 2309

Ogółem 167504

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com