W dniu 23 czerwca 2016 roku o godzinie 17.00 odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klas III gimnazjum. Na spotkanie przybyli rodzice uczniów, nauczyciele i zaproszeni goście oraz uczniowie klas drugich. Uroczystość rozpoczęto polonezem a następnie gimnazjaliści zaprezentowali program artystyczny.

Absolwenci  podziękowali Pani Dyrektor, rodzicom oraz wszystkim tym, którzy czuwali nad ich opieką, dbali o ich edukację i wychowanie. Część oficjalną zakończyło ślubowanie trzecioklasistów. Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami i przedstawicielem Rady Rodziców wręczyła nagrody:  za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w konkursach,  zawodach sportowych oraz za aktywna pracę na rzecz szkoły. Osoby które ukończyły gimnazjum z wyróżnieniem to:

Klasa IIIa – Paulina Falewska, Zuzanna Rutecka, Karolina Balcarek, Weronika Pająk, Justyna Książek i Jakub Filapek

Klasa IIIb – Julita Przemyk, Gabriela Maśka, Marta Warzecha

Klasa IIIc – Anna Jarczok, Paweł Ganczewski

Na zakończenie uczniowie klas II pożegnali trzecioklasistów śpiewając piosenki, w których wspominali swoich kolegów i koleżanki oraz wręczając im drobne upominki.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com