W naszej szkole odbył się kolejny już raz konkurs o tytuł Mistrza tabliczki mnożenia w szkole podstawowej, zorganizowany przez p. B. Błaszczak. Przebiegał on dwuetapowo. I-y etap odbył się 18 XI 2013 roku. Przystąpiło do niego 30 uczniów z klas IV-VI. Uczniowie rozwiązywali zadania związane z tabliczką mnożenia. Do II-ego etapu dostały się osoby z najwyższą liczbą punktów z poszczególnych klas, a byli to: Moryto Julianna (kl. IV), Kobiela Bartłomiej (kl. V), Czylok Martyna (kl. VI a), Surma Wiktoria (kl. VI b). W II etapie konkursu, który odbył się 02 XII 2013 roku, Bartka zastąpił Łukasz Kuś, a Wiktorię – Małgorzata Distel (zmiany spowodowane były nieobecnością wygranych w I etapie uczestników). W czasie dwóch godzin lekcyjnych uczniowie tradycyjnie rozegrali 6 gier karcianych (m.in. Szeryf, Wojna, Sokole Oko), w których liczyła się nie tylko znajomość tabliczki mnożenia, ale także szybkość i pamięć. Tytuł Mistrza tabliczki mnożenia w szkole podstawowej w roku szkolnym 2013/2014 zdobyła Martyna Czylok.

Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono drobne upominki.


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com