W naszej szkole odbył się kolejny już raz konkurs o tytuł Mistrza tabliczki mnożenia w szkole podstawowej, zorganizowany przez p. B. Błaszczak. Przebiegał on dwuetapowo. I-y etap odbył się 18 XI 2013 roku. Przystąpiło do niego 30 uczniów z klas IV-VI. Uczniowie rozwiązywali zadania związane z tabliczką mnożenia. Do II-ego etapu dostały się osoby z najwyższą liczbą punktów z poszczególnych klas, a byli to: Moryto Julianna (kl. IV), Kobiela Bartłomiej (kl. V), Czylok Martyna (kl. VI a), Surma Wiktoria (kl. VI b). W II etapie konkursu, który odbył się 02 XII 2013 roku, Bartka zastąpił Łukasz Kuś, a Wiktorię – Małgorzata Distel (zmiany spowodowane były nieobecnością wygranych w I etapie uczestników). W czasie dwóch godzin lekcyjnych uczniowie tradycyjnie rozegrali 6 gier karcianych (m.in. Szeryf, Wojna, Sokole Oko), w których liczyła się nie tylko znajomość tabliczki mnożenia, ale także szybkość i pamięć. Tytuł Mistrza tabliczki mnożenia w szkole podstawowej w roku szkolnym 2013/2014 zdobyła Martyna Czylok.

Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono drobne upominki.

Licznik odwiedzin

Dziś 8

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 406

Ostatni miesiąc 2303

Ogółem 167498

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com