26 czerwca 2014r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. Pierwsi na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie szkoły podstawowej. Na wstępie, uczniowie klas: 6a i 6b zaprezentowali program artystyczny. Następnie uczniowie klasy 5 ze  smutkiem pożegnali szóstoklasistów. Przygotowali  dla nich program artystyczny, echo oraz drobne upominki. Na zakończenie, pani dyrektor Barbara Parchańska, przewodniczący Rady Rodziców  - p. Andrzej Puskarczyk wraz z nauczycielami wychowania fizycznego rozdali nagrody i  puchary  uczniom wyróżniającym się w sporcie w roku szkolnym 2013/2014. Zostały ogłoszone wyniki  różnych konkursów min. Na zbiórkę makulatury- wygrała kl.5,  przyrodniczy wygrała kl. 5, czy rywalizacja klas - -wygrała klasa 6b. Pani dyrektor wraz z wychowawcami rozdała nagrody książkowe dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Lista uczniów  w SP  - świadectwa z paskiem:
Klasa 4 - M. Londzin, J. Mikołajczyk, W. Balcarek, J. Szłapa, M. Ciesielczyk, M. Pollak, P. Distel, Ł. Mazur.
Klasa 5 - W. Bielecka, S. Chync, O. Czylok, J. Drobik, J. Jarczok, M. Żabińska, M. Gawełek, K. Kosek
Klasa 6a - M. Czylok, A. Sobel, A Filapek, Sz. Kopeć, K. Smolarz, A. Żurowska
Klasa 6b - W. Surma M. Distel, K. Micor, A. Nowak, K. Pollak, M. Kus, N. Londzin, J. Mędrzak, J. Kowalczyk, Z. Pisarek.

 

O godzinie 10.00 na sali gimnastycznej zebrali się gimnazjaliści. Podobnie jak dwie godziny wcześniej absolwenci – klasy III zaprezentowali program artystyczny a klasy II pożegnały trzecioklasistów, odśpiewując echo i wręczając drobne upominki. Na zakończenie pani dyrektor oraz przewodniczący Rady Rodziców wręczyli nagrody uczniom wyróżniającym się w różnych konkursach oraz osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce.

Lista uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
Klasa Ia – K. Balcarek, P. Falewska, Z. Rutecka, J. Książek
Klasa Ib – G. Maśka, J. Przemyk
Klasa Ic – A. Jarczok, P. Ganczewski
Klasa IIa – P. Puskarczyk, S. Przemyk , M. Nieckarz, F. Uchyła, A. Smolarz, M. Czylok
Klasa IIc – K. Iwasiów
Klasa IIIa – J. Dzida, A. Głombek, A. Szłapa
Klasa IIIb – W. Dziendziel, K. Kuźma, A. Łukosz, A. Tomaszczyk, Sz. Wrzoł

 

Wszystkim wyróżnionym – zarówno ze szkoły podstawowej jak i z gimnazjum gratulujemy, a naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów.

 

Licznik odwiedzin

Dziś 76

Wczoraj 97

Ostatni tydzień 576

Ostatni miesiąc 286

Ogółem 163116

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com