17 czerwca to dzień, który absolwenci naszej szkoły podstawowej zachowają na długo w swej pamięci. W sposób bardzo uroczysty żegnali sie z nauczycielami i pracownikami szkoły oraz swoimi kolegami. We wzruszajacym programie artystyczny  wspominali szkolne lata, dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielem za trud nauczania a także zaproszonym rodzicom - za wychowanie i opiekę. Kwiaty i ciepłe słowa wzruszyły wszystkich. Na zakończenie pani dyrektor zwróciła się do absolwentów z gratulacjami i życzeniami powodzenia w nowej szkole oraz podziękowała szczególnie zaangażowanym rodzicom za pracę na rzecz szkoły. Wspólne zdjęcie podsumowało  ten szczególmy dzień. Po części oficjalnej uczniowie bawili się na dyskotece pod opiekom swoich wychowawców: pani Agnieszki Kopeć i pani Katarzyny Spyry.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 75

Wczoraj 97

Ostatni tydzień 575

Ostatni miesiąc 285

Ogółem 163115

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com