17 czerwca to dzień, który absolwenci naszej szkoły podstawowej zachowają na długo w swej pamięci. W sposób bardzo uroczysty żegnali sie z nauczycielami i pracownikami szkoły oraz swoimi kolegami. We wzruszajacym programie artystyczny  wspominali szkolne lata, dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielem za trud nauczania a także zaproszonym rodzicom - za wychowanie i opiekę. Kwiaty i ciepłe słowa wzruszyły wszystkich. Na zakończenie pani dyrektor zwróciła się do absolwentów z gratulacjami i życzeniami powodzenia w nowej szkole oraz podziękowała szczególnie zaangażowanym rodzicom za pracę na rzecz szkoły. Wspólne zdjęcie podsumowało  ten szczególmy dzień. Po części oficjalnej uczniowie bawili się na dyskotece pod opiekom swoich wychowawców: pani Agnieszki Kopeć i pani Katarzyny Spyry.

Zapraszamy do galerii zdjęć


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com