W związku ze zbliżającymi się wakacjami i letnim wypoczynkiem zorganizowaliśmy w dniu 3 czerwca dla całej społeczności szkolnej pogadanki na temat bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Spotkanie z uczniami poprowadzili: przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej z Zabrzega w osobie Prezesa OSP p.Tomasza Londzina oraz instruktora płetwonurkowania: p.Ryszarda Szwajcer. W czasie spotkania uwrażliwiono dzieci na zachowanie bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku, ukazanie zagrożeń związanych z letnim wypoczynkiem w górach, nad rzeką i nad morzem oraz zachęcenie do aktywnego wypoczynku w czasie wakacji. Prowadzącym bardzo dziękujemy!


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com