W dniu  31.05. 2014r. na Stadionie w Zabrzegu odbył się festyn szkolny. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców naszej szkoły, p. dyrektor Barbara Parchańska, oraz nauczyciele. Patronat nad festynem objął  burmistrz Czechowic – Dz. – p. Marian Błachut. Festyn był okazją do zaprezentowania uczniowskich talentów. Można  było wysłuchać przedstawień teatralnych w wykonaniu uczniów Gimnazjum, swoje talenty zaprezentowały dzieci ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum, śpiewając piosenki i grając utwory instrumentalne. Wystąpił  także szkolny zespól taneczny „ Debiut” w  trzech nowoczesnych układach tanecznych. Podczas festynu zostały przeprowadzone  konkurencje sportowe min. rzut kaloszem. Zainteresowaniem cieszyło się miejsce, gdzie uczennice malowały i ozdabiały twarze milusińskim. Do atrakcji festynu należy również wymienić: zakup wartościowych losów, zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, przejażdżki na koniku i inne. Zainteresowani mogli obejrzeć zmagania straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, harcerzy. Na festynie można było posilić się kiełbaską z grilla, domowymi ciastami upieczonymi przez rodziców itp. Konferansjerkę prowadził: Radosław Kapias. Wszystkich przybyłych gości bawił zespół ,,Paget”. Festyn nie mógłby odbyć się bez sponsorów. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Licznik odwiedzin

Dziś 50

Wczoraj 153

Ostatni tydzień 50

Ostatni miesiąc 5187

Ogółem 162590

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com