We wtorek 10 czerwca 2014 roku o godz. 16.00 odbyło się kolejne  spotkanie w ramach podwieczorków z książką. Poświęciliśmy je na przypomnienie zasad  bezpiecznego zachowania w czasie nadchodzących wakacji. Mówiliśmy o bezpieczeństwie na podwórku, nad wodą, na ulicy, w różnych sytuacjach, z którymi się spotykamy w życiu codziennym. Po wspólnej rozmowie i burzliwej nieraz dyskusji dzieci wykonały rysunki, na których przedstawiły zachowania zgodne z zasadami bezpieczeństwa oraz te zabronione. Na zakończenie, ponieważ były to ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, wszyscy uczestnicy otrzymali książki i pamiątkowe dyplomy. Pożegnaliśmy się mając nadzieję na kontynuację spotkań w przyszłym roku szkolnym. Zajęcia przygotowały i prowadziły panie: D. Kapias, B. Czajkowska i  Z. Rojczyk.

Licznik odwiedzin

Dziś 73

Wczoraj 97

Ostatni tydzień 573

Ostatni miesiąc 283

Ogółem 163113

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com