27 maja w naszej szkole odbył się konkurs piosenki. W tym roku śpiewaliśmy piosenki dla małych dzieci. Repertuar klas był bardzo różnorodny: klasa 1sp - "Kaczka dziwaczka", klasa 2a sp - "To nasz Papa Smerf", klasa 2b sp - "Fineasz i Ferb", klasa 4sp - "Bo co może mały człowiek", klasa 5 sp - "Pieski małe dwa", klasa 6a sp - "Klocki", klasa 6b sp - "Ciastka", klasa 1ag - "Smerfy", klasa 1bg - "Zuzia lalka nieduża", klasa 1cg - "Kaczka dziwaczka", klasa 2ag - "Kolorowe kredki", klasa 2bg - "Na wyspach Bergamutach", klasa 2cg - "Scooby - Doo, klasa 3ag - "Jesteśmy jagódki", klasa 3bg - "Flinstonowie". Podobnie jak w ubiegłych latach rywalizacje odbywały się w trzech kategoriach: klasy 1 - 3 sp, których występy nie podlegały ocenie jury, klasy 4 - 6 sp oraz klasy gimnazjum. Podobnie jak w poprzednich latach tak i w tym roku jury miało trudny wybór, ponieważ poziom był bardzo wysoki. Zwycięzcami w kategorii klas szkoły podstawowej okazali się uczniowie klasy 4 i 5, a w kategorii klas gimnazjalnych klasa 1a i 2a. Została również przyznana nagroda publiczności, którą otrzymały klasy 4sp i 3ag. Wszystkim gratulujemy.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 73

Wczoraj 97

Ostatni tydzień 573

Ostatni miesiąc 283

Ogółem 163113

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com