W poniedziałek, 19 maja kolejny raz spotkaliśmy na naszym comiesięcznym podwieczorku z książką. Tym razem poświęciliśmy czas na czytanie wierszy i opowiadań o mamach, w związku ze zbliżającym się ich świętem. Rozmawialiśmy o swoich mamach, o tym jak bardzo je kochamy i o tym, jak to nasze mamy "wyczarowują" w domu różne rzeczy: pyszne ciasta i ciasteczka, obiad, porządek w pokoju, kwiaty w ogrodzie i na balkonie. Na zakończenie spotkania dzieci narysowały swoje mamy - czarodziejki i napisały dla nich piękne życzenia. Prace dzieci można podziwiać na gazetce, na szkolnym korytarzu. Spotkanie przygotowały, jak co miesiąc panie: Dorota Kapias, Beata Czajkowska i Zyta Rojczyk.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć


Wtorek, 19 Listopada 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 0

Wczoraj 113

Ostatni tydzień 113

Ostatni miesiąc 1947

Ogółem 145669

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com