25 października 2013r gościliśmy w Zabrzegu uczniów z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej im.ks.J.Londzina  w  Istebnej. Grupa uczniów klas szóstych wraz z panem dyrektorem oraz opiekunami przyjechała do nas autokarem w godzinach rannych. Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do sali OSP Zabrzeg, gdzie przy ciepłej herbacie uczniowie obu szkół przedstawili prezentacje dotyczące ciekawostek z regionu Zabrzega i Istebnej. Po prezentacji wszyscy udali się pod pomnik ks.J.Londzina, a następnie krokiem spacerowym na stadion w Zabrzegu, gdzie czekały na wszystkich ciekawe atrakcje oraz poczęstunek. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym oraz układały wiersz-rymowankę na temat: ,, Reklama miejscowości, w której mieszkam”. Następnie miały za zadanie wykonać przestrzenną pracę plastyczną pt.,, Leśny skrzat” z wykorzystaniem naturalnych materiałów zebranych w pobliskim lesie. We wspólnych konkurencjach uczniowie obu szkół szybko się zintegrowali i nawiązali dobry kontakt. Wszyscy doskonale się bawili. Po rozstrzygnięciu konkursów wszyscy zasiedli do stołu na poczęstunek przygotowany przez rodziców i nauczycieli. Trudno było się rozstać. Następne spotkanie zaplanowaliśmy na wiosnę przyszłego roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć


Poniedziałek, 21 Października 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 40

Wczoraj 76

Ostatni tydzień 40

Ostatni miesiąc 1895

Ogółem 142697

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com