Europejski Dzień Języków Obcych to już tradycja w naszej szkole. Tegoroczna uroczystość miała formę targów turystycznych, na których poszczególne klasy przedstawiały różne regiony turystyczne Polski:

  • Małopolska - kl. Icg, V
  • Podkarpacie - kl. Ibg, VIb
  • Dolny Śląsk - kl. IIcg, VIa
  • Mazowsze - kl. IIbg, VIa
  • Podlasie - kl. IIIbg, IV
  • Mazury - kl. Iag, V
  • Pomorze - kl. IIag, IV
  • Wielkopolska - kl. IIIag, VIb

Prezentacje odbywały się na wcześniej przygotowanych stoiskach, klasy opowiadały o atrakcjach turystycznych, strojach, muzyce, tańcu, kuchni i języku danego regiony. Na zakończenie – to, na co zwykle czekamy z niecierpliwością – odbyła się degustacja przepysznych regionalnych potraw, które przygotowali uczniowie ze szkoły podstawowej. Zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjaliści świetnie się bawili dlatego tradycja obchodów Dnia Języków Obcych będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Licznik odwiedzin

Dziś 50

Wczoraj 56

Ostatni tydzień 598

Ostatni miesiąc 2495

Ogółem 167690

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com