Rok szkolny 2011/2012 dobiegł właśnie końca, tym samym nadszedł  czas podsumowań, także w naszej szkole.  Podczas uroczystego zakończenia pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy w tym roku uzyskali wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz tym którzy wyróżniali się pracą i osiągnięciami na wszystkich możliwych frontach młodzieżowej aktywności. A było ich naprawdę sporo.Śmiech. Zakończenie roku szkolnego to również szczególne przeżycie dla uczniów trzecich klas gimnazjum - były łzy i radość z powodu opuszczenia murów szkoły. I w końcu wszyscy usłyszeliśmy najbardziej wyczekiwane zdanie wypowiedziane przez panią Dyrektor - "rok szkolny 2011/2012 uważam za zakończony".

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 101

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 2302

Ogółem 140064

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com