Rok szkolny 2011/2012 dobiegł właśnie końca, tym samym nadszedł  czas podsumowań, także w naszej szkole.  Podczas uroczystego zakończenia pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy w tym roku uzyskali wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz tym którzy wyróżniali się pracą i osiągnięciami na wszystkich możliwych frontach młodzieżowej aktywności. A było ich naprawdę sporo.Śmiech. Zakończenie roku szkolnego to również szczególne przeżycie dla uczniów trzecich klas gimnazjum - były łzy i radość z powodu opuszczenia murów szkoły. I w końcu wszyscy usłyszeliśmy najbardziej wyczekiwane zdanie wypowiedziane przez panią Dyrektor - "rok szkolny 2011/2012 uważam za zakończony".

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 2

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 101

Ogółem 167803

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com