26 czerwca 2012r będzie datą na pewno niezapomnianą przez uczniów klas III gimnazjum. W tym dniu odbył się komers. Dziewczyny przybyły w szykownych sukienkach i odlotowych fryzurach, chłopcy, jak nigdy w garniturach. Wszyscy prezentowali się naprawdę pięknie. Uczniowie rozpoczęli komers tradycyjnym tańcem – polonezem. Po tańcu gimnazjaliści zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym wspominali lata spędzone w szkole. Dalsza uroczystość miała już mniej oficjalny charakter, wszyscy chcieli nacieszyć się ostatnimi wspólnie spędzanymi chwilami. Nasi gimnazjaliści i nie tylko bawili się tym razem w bardziej nowoczesnym i mniej dostojnym, niż polonez, rytmie.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 101

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 2302

Ogółem 140064

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com