26 czerwca 2012r będzie datą na pewno niezapomnianą przez uczniów klas III gimnazjum. W tym dniu odbył się komers. Dziewczyny przybyły w szykownych sukienkach i odlotowych fryzurach, chłopcy, jak nigdy w garniturach. Wszyscy prezentowali się naprawdę pięknie. Uczniowie rozpoczęli komers tradycyjnym tańcem – polonezem. Po tańcu gimnazjaliści zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym wspominali lata spędzone w szkole. Dalsza uroczystość miała już mniej oficjalny charakter, wszyscy chcieli nacieszyć się ostatnimi wspólnie spędzanymi chwilami. Nasi gimnazjaliści i nie tylko bawili się tym razem w bardziej nowoczesnym i mniej dostojnym, niż polonez, rytmie.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 10

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 408

Ostatni miesiąc 2305

Ogółem 167500

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com