W dniu 16 czerwca 2012r. na Stadionie w Zabrzegu odbył się Festyn szkolny. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców zabrzeskiej szkoły, p. dyrektor Barbara Parchańska, oraz nauczyciele pracujący w Szkole w Zabrzegu. Festyn był m.in. okazją do zaprezentowania uczniowskich talentów. I tak –uczniowie klas VIa pod opieką p. Barbary Tomaszewskiej pokazali przedstawienie pt. „Bezpieczny Internet” . Gimnazjaliści z klasy 1a I 1b przedstawili nowoczesna wersję „Czerwonego Kapturka” – pt. Zakapturzonek. Swoje talenty taneczne zaprezentowały uczennice należące do koła tanecznego „DEBIUT” zaprezentowały się w dwóch układach tańca nowoczesnego – pod kierunkiem p. Barbary Tomaszewskiej.

W  części artystycznej występów zaprezentowali się również uczniowie z różnymi talentami:

 

1        Agata Czyż -  uczennica klasy 2ag w tańcu nowoczesnym modern jazz

2        Natalia Gawełek , uczennica kl. 1ag w piosence "Karuzela"

3        Kinga Piecuch z kl. 6a i Oliwia Pysno z kl. 6b w piosence "Sabotaż"

4        Szymon Wrzoł  z kl. 1bg i Mikołaj Wrzoł z kl.6b w skeczach : "Drzwi" , "Krzyżówka"

5        Klasa 6a w piosence „Oh Ziuta ”-nagroda publiczności w szkolnym konkursie piosenki

6        Klasa 2ag w  piosence „Na falochronie” – I miejsce w szkolnym konkursie piosenki

7        Kacper Kieloch- gra na saksofonie

8        Klasa 4a w piosence – „ Hi- Fi”

9        Klasa 4b –w piosence „ Biały rower” – I miejsce w szkolnym konkursie piosenki

Zostały przeprowadzone również konkurencje sportowe dla najmłodszych organizowane przez p.Joanna Banet i p. Dorota Pawlaczek. Największym zainteresowaniem cieszył się rzut kaloszem. Nad poprawnym przebiegiem tej konkurencji czuwali: p. Radek Zając i p. Piotr Fender. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się miejsce, gdzie przedstawiciele restauracji KFC malowali i ozdabiali twarze milusińskim. Można również było podziwiać prace plastyczne uczniów zabrzeskiej szkoły, przygotowane pod kierunkiem p. Zofii Gawełek. Kiermasz prac plastycznych został przygotowany przez panie: Beatę Czajkowską i Beatę Pilińską. Do atrakcji festynu należy również wymienić: obejrzenie tuningowanych tirów, motocyklów, zakup wartościowych losów zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach i inne. Na zakończenie całej imprezy zostały wylosowane nagrody główne. Na festynie można było posilić się pysznym bigosem, kiełbaską z grilla, domowymi ciastami upieczonymi przez rodziców itp. Konferansjerkę prowadził: Radosław Kopias.

Festyn nie mógłby odbyć się bez sponsorów:

Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania  Pszczyna,

Firma  „Scantrans”   Balcarek   Zabrzeg,

„Elektronarzędzia”   Czechowice-Dziedzice,

Hurtownia  „Hesta * Sport”   Zabrzeg,

Firma  „Gregorio” G. Zontek  Zabrzeg,

Firma  „KARO”  Tomasz Kopeć  Cz-Dz,

Firma  „Lontex”   Czechowice-Dziedzice,

„PAPIRUS”  P. P-H.

pp.  J. Zięba  Zabrzeg,

„Polski  Koks”  S.A. Katowice,

FHU  „Sandra”  Zabrzeg,

Restauracja  „KFC” Czechowice-Dziedzice,

Sklep  Spożywczy   Nowak  Ligota,

Sklep  „Milea”  Czechowice-Dziedzice,

Hurtownia BMX  pp. Wodziakowie Cz-Dz,

„Kontakt  Simon”  Cz-Dz,

Arbud – II  pp.  Tomalowie  Cz-Dz,

pp.  Anna i  Jerzy  Kwaśniewscy  Zabrzeg,

pp.  Dorota i Janusz  Wieliczkowie  Cz-Dz,

pp.  Renata  i  Tomasz  Ziębowie  Zabrzeg,

Rodzice  uczniów  Zespołu  Szkół im.  ks.  J.  Londzina  w  Zabrzegu.


Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 101

Wczoraj 60

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 1998

Ogółem 167193

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com