W tym roku Konkurs Piosenki Szkolnej przebiegał pod hasłem polskich przebojów rokowych z lat 80 - tych XX wieku. Odbywał się on tradycyjnie w trzech grupach wiekowych: najmłodsi klasy I - III, którzy nie byli oceniania przez jury, klasy IV - VI szkoły podstawowej i klasy gimnazjum. Oceniane były m.in. poprawność wykonania, choreografia, scenografia i ogólne wrażenie artystyczne. A oto tegoroczni zwycięscy: wsród klas IV - VI klasa IVb, a wśród gimnazjalistów klasa IIa. Jak co roku głosowaliśmy w konkursie publiczności - laureatami zostali klasa VIa sp i klasa IIbg.

Oto tegoroczny repertuar:

klasa I - "Marchewkowe pole", klasa II - "Dmuchawce latawce", klasa III - "Meluzyna", klasa IVa - "Biały rower", klasa IVb - "Hi - Fi super star", klasa V - "Podaj cegłę", klasa VIa - "Och Ziuta", klasa VIb - "Szklana pogoda", klasa Iag - "Mniej niż zero", klasa Ibg - "Zostawcie Titanika", klasa IIag - "Na falochronie", klasa IIbg - "Ale w koło jest wesoło", klasa IIIag - "Nie poganiaj mnie", klasa IIIbg - "Cykady na Cykladach"


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com