W tym roku Konkurs Piosenki Szkolnej przebiegał pod hasłem polskich przebojów rokowych z lat 80 - tych XX wieku. Odbywał się on tradycyjnie w trzech grupach wiekowych: najmłodsi klasy I - III, którzy nie byli oceniania przez jury, klasy IV - VI szkoły podstawowej i klasy gimnazjum. Oceniane były m.in. poprawność wykonania, choreografia, scenografia i ogólne wrażenie artystyczne. A oto tegoroczni zwycięscy: wsród klas IV - VI klasa IVb, a wśród gimnazjalistów klasa IIa. Jak co roku głosowaliśmy w konkursie publiczności - laureatami zostali klasa VIa sp i klasa IIbg.

Oto tegoroczny repertuar:

klasa I - "Marchewkowe pole", klasa II - "Dmuchawce latawce", klasa III - "Meluzyna", klasa IVa - "Biały rower", klasa IVb - "Hi - Fi super star", klasa V - "Podaj cegłę", klasa VIa - "Och Ziuta", klasa VIb - "Szklana pogoda", klasa Iag - "Mniej niż zero", klasa Ibg - "Zostawcie Titanika", klasa IIag - "Na falochronie", klasa IIbg - "Ale w koło jest wesoło", klasa IIIag - "Nie poganiaj mnie", klasa IIIbg - "Cykady na Cykladach"


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 23

Wczoraj 39

Ostatni tydzień 90

Ostatni miesiąc 121

Ogółem 170888

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com