W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole po raz pierwszy został zorganizowany, przez wszystkich nauczycieli matematyki, konkurs "Łamigłówki matematyczne" przeznaczony dla uczniów klas 4 - 8. Według Regulaminu, co miesiąc - od października do maja, osoby chętne miały rozwiązywać zestawy zadań przybierających różną formę - pojawiały się np. krzyżówki, rebusy, zadania logiczne. (Niestety z powodu wybuchu epidemii koronawirusa konkurs trwał tylko 5 miesięcy) W zabawie wzięło udział 35 osób, ale tylko 21 spośród nich wykazało się wytrwałością i przystąpiło do każdego etapu rozgrywek. O wynikach konkursu zadecydowała łączna liczba uzyskanych punktów z wszystkich zestawów. Ostatecznie wyniki rozgrywek były następujące: I miejsce zdobył Kajetan Olesik (kl. 7), II miejsce ex aequo - Paweł Czyż (kl. 5c), Paulina Zuber (kl. 5c) i Adam Żadkiewicz (kl. 7), a III miejsce ex aequo - Borys Dygant (kl. 6a) i Marcelina Szłapa (kl. 6a). Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody, a każdy uczeń, który uczestniczył w pięciu etapach konkursu, dostał pamiątkowy dyplom. Gratulacje.

Licznik odwiedzin

Dziś 11

Wczoraj 16

Ostatni tydzień 237

Ostatni miesiąc 132

Ogółem 170119

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com