To już po raz 13-ty uczniowie naszej szkoły walczyli o tytuł Mistrza tabliczki mnożenia w szkole podstawowej. Konkurs tradycyjnie składał się z dwóch etapów. Do eliminacji przystąpiło 23 uczniów z klas 4-6. Uczestnicy rozwiązywali zadania związane z tabliczką mnożenia. Do II etapu dostały się osoby z najwyższą liczbą punktów z poszczególnych klas, a były to: Milena Jałowiczor (4a), Roksana Ciesielczyk (5a), Maksymilian Kobiela (5b), Jakub Dziech (5c) oraz Aleksandra Lukas (6b). II etap konkursu odbył się 27 XI 2019 roku i polegał na rozegraniu trzech gier karcianych: Szeryfa, Wojny oraz Sokolego Oka. W grach tych liczyła się nie tylko znajomość tabliczki mnożenia, ale także szybkość i pamięć. Rozgrywki odbywały się w miłej atmosferze, a ich uczestnicy dzielnie walczyli o zdobycie I miejsca w konkursie. Ostatecznie tytuł Mistrza tabliczki mnożenia w szkole podstawowej w roku szkolnym 2019/2020 zdobył Maksymilian Kobiela, natomiast po dogrywce II miejsce zajęła Aleksandra Lukas, a III – Milena Jałowiczor. Gratulujemy.

Licznik odwiedzin

Dziś 41

Wczoraj 153

Ostatni tydzień 41

Ostatni miesiąc 5178

Ogółem 162581

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com