Nasza Szkoła Zwycięzcą tegorocznej edycji programu „Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem”!

24 maja w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się uroczysta gala podsumowująca program „Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem”, którego partnerem finansowym jest Grupa LOTOS S.A. Nasze Zwycięskie Pszczółki zaprezentowały swój projekt przed szeroką publicznością zgromadzoną w sali kinowej i odebrały nagrody za najlepszy projekt w kategorii klasy I – III szkoły podstawowej. Niezwykle ucieszył nas fakt, że nasza szkoła została nagrodzona pucharem jako najlepsza szkoła w programie. Zapraszamy do galerii na stronie Urzędu Miejskiego

http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_3.0/aktualnosc-2775-zdolni_z_czechowic_dziedzic_miasta_z.html


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 20

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 651

Ostatni miesiąc 2133

Ogółem 139895

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com