W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy 3B brali udział w warsztatach ,,Wieczorne spotkania z biologią”. Zajęcia miały charakter laboratoryjny, uczniowie  samodzielnie wykonywali doświadczenia, eksperymenty, hodowle, obserwacje mikroskopowe, a co za tym idzie rozwijali  swoje pasje i zainteresowania.

W ramach zajęć odbyły się następujące bloki tematyczne:

  1. Układ oddechowy, wymiana gazowa
  2. Układ krążenia
  3. Tajemnice dziedziczenia
  4. Uczniowie wyjechali na Noc Biologów na Uniwersytecie Śląskim gdzie, brali udział w licznych  zajęciach laboratoryjnych: Nocne wędrówki elektronów, Barwne oblicza tkanek, czyli laboratorium histochemika, Prądy w naszym ciele oraz licznych konkursach i pokazach.
  5. Barwniki naturalne i nie tylko

Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach, współpracowali ze sobą, dzielili się zdobytymi umiejętnościami. Zajęcia przebiegały w przyjaznej i twórczej atmosferze. Galeria zdjęć


Poniedziałek, 14 Października 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 0

Wczoraj 52

Ostatni tydzień 0

Ostatni miesiąc 1225

Ogółem 142027

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com