26 czerwca 2020 r w naszej szkole odbyło się pożegnanie klas ósmych. Było ono inne niż zwykle. Cała uroczystość została przeprowadzona w reżimie sanitarnym. Dyrektor szkoły Barbara Parchańska oraz wychowawcy wręczyli świadectwa, nagrody i wyróżnienia zdobyte w różnych konkursach i zawodach.

Szkołę podstawową z wyróżnieniem ukończyli:

  • klasa 8a: Micor Laura, Bielecka Zofia, Wróblewska Dominika, Kocurek Julita, Spyra Magdalena, Rojewicz Kinga, Przybyła Kinga
  • klasa 8b: Biedroń Mateusz, Grzywa Martyna, Borowska Emilia, Tittor Weronika

Zakończenie roku szkolnego było okazją do wielu podsumowań i refleksji. Pani Dyrektor w imieniu własnym i społeczności szkolnej podziękowała bardzo serdecznie rodzicom za owocną pracę na rzecz dzieci i szkoły, za życzliwość i pomoc oraz za aktywne uczestnictwo w życiu klas i szkoły. Również uczniowie nie zapomnieli o swoich nauczycielach i nagrali film, w którym podziękowali wszystkim, z którymi spotykali się na co dzień przez 8 lat swojej nauki.

Uroczystość zakończyły życzenia pani Dyrektor i wychowawców powodzenia, wielu znakomitych osiągnięć i chwil szczęścia w nowych szkołach.

   

 

 

Licznik odwiedzin

Dziś 9

Wczoraj 24

Ostatni tydzień 141

Ostatni miesiąc 172

Ogółem 170939

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com