Nasza szkoła należy do grona tych placówek, których celem pracy z młodzieżą jest poprawa świadomości dotyczącej profilaktyki zdrowotnej i promowania zdrowego stylu życia oraz popularyzacja wiedzy i umiejętności praktycznych, w zakresie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat dobrej jakości życia i właściwych postaw wobec zdrowia.

Jedną z form realizacji tych zamierzeń jest udział w konkursach i projektach promujących zdrowy styl życia. W bieżącym roku szkolnym 2019/2020 podjęliśmy zadania przygotowania się i reprezentowania naszej szkoły w powiatowym konkursie "Lepiej zapobiegać niż leczyć". Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej zaprosił dzieci i młodzież klas V - III szkół podstawowych z terenu powiatu bielskiego do udziału w III edycji w/w, interdyscyplinarnego konkursu promującego zdrowy styl życia. Pierwszym etapem szkolnym zainteresowało się kilkanaście drużyn trzyosobowych z naszej szkoły i spośród nich – wszystkim gratulujemy wysokiego zaangażowania i dobrych wyników – na czołowe  miejsce wysunęli się uczniowie klasy 7. Kolejny etap – gminny reprezentowało trzech uczniów z naszej szkoły: Kajetan Olesik, Marek Białowąś, Adam Żadkiewicz. Zadania teoretyczne dotyczące wiedzy z szerokich dziedzin związanych ze zdrowym stylem życia i sportem pozwoliły na samorozwój młodych uczestników i dobra zabawę. Dziękujemy za udział:)

Licznik odwiedzin

Dziś 8

Wczoraj 24

Ostatni tydzień 140

Ostatni miesiąc 171

Ogółem 170938

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com