W pierwszym tygodniu ferii zimowych w dniach od 13.01.2020 do 17.01.2020, jak co roku, 30 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w akcji „ZIMA” współfinansowanej ze środków gminy Czechowice-Dziedzice. Zajęcia odbywały się codziennie przez 5 godzin każdego dnia trwania półkolonii.

W tym czasie dzieci brały udział w warsztatach „Magiczne miejsce teatru” w Teatrze Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej oraz zwiedziły Muzeum Ognia i uczestniczyły w lekcji „Ogień na przestrzeni wieków” w Żorach, były na projekcji filmu pt. „Tajni i fajni” w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach oraz aktywnie spędziły czas w figloparku „Zabawowo” w Bielsku-Białej. Podczas zimowego wypoczynku w budynku szkoły odbywały się zajęcia integracyjne, sportowe, świetlicowe i teatralne, a na warsztatach plastycznych uczniowie mieli możliwość stworzyć wyroby z siana i masy solnej według własnych pomysłów. Nie zabrakło także pogadanek dotyczących bezpieczeństwa w różnych sytuacjach i miejscach. Przypomniano również zasady kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Uczestnicy akcji „ZIMA” chętnie brali udział w każdym rodzaju proponowanych im zajęć i wyjazdach oraz byli z nich bardzo zadowoleni. Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 38

Wczoraj 79

Ostatni tydzień 617

Ostatni miesiąc 327

Ogółem 163157

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com