17 i 18 czerwca 2019 roku odbyły się uroczyste pożegnania absolwentów klas III gimnazjum oraz klasy 8. Na spotkania przybyli rodzice uczniów, nauczyciele i zaproszeni goście.

Uroczystości rozpoczęto polonezem a następnie zaprezentowano program artystyczny. Absolwenci  podziękowali Pani Dyrektor, rodzicom oraz wszystkim tym, którzy czuwali nad ich opieką, dbali o ich edukację i wychowanie. Część oficjalną zakończyło ślubowanie absolwentów. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród dla uczniów którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

Klasa IIIa – Wiktoria Bartoszek, Julia Hoffmann, Paulina Kocur, Szymon Kowalczyk, Natalia Przemyk, Michał Pollak, Roksana Kitlińska, Łukasz Mazur, Krzysztof Kawiak, Maria Ciesielczyk, Karolina Wrzoł

Klasa IIIb – Kamil Kaplita, Julianna Matysek, Natalia Londzin, Julia Mikołajczyk, Emilia Mynarska, Weronika Balcarek, Emilia Zimny

Klasa VIII – Łukasz Kapuśnik, Sonia Dygant, Dawid Janik, Jakub Grygierczyk, Julia Mitura, Marta Polok, Antonella Italiano, Maksymilian Wrzoł, Zuzanna Wieliczka, Agata Wrzoł, Agata Kiełbas, Maciej Iwasiów

oraz uczniom którzy działali w samorządzie uczniowski, wyróżniali się w sporcie oraz pracowali na rzecz szkoły. Szczególne podziękowania kierowane były na ręce rodziców którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu klas i szkoły. Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 80

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 187

Ostatni miesiąc 2084

Ogółem 167279

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com