Uczniowie klas 1b, 3, 4b, 5b, 6, 7b oraz 8 Szkoły Podstawowej mieli okazję wziąć udział w międzynarodowym projekcie wymiany Wielkanocnych kartek świątecznych  w języku angielskim.

W dniu 3 kwietnia 2019 grupa uczniów klasy 7b odwiedziła miejsce, które od prawie 100 lat jest symbolem miasta Czechowice - Dziedzice - fabrykę zapałek czechowickich.

27.03.2019 r. klasa 7b udała się do Izby Regionalnej w Czechowicach Dziedzicach w ramach realizacji treści przedmiotowych wiedzy o regionie. W porannych godzinach przyjął uczniów wraz z opiekunami kustosz Izby p. J. Cwetler, który w interesującym opowiadaniu przybliżył gościom historię miasta i regionu.

 ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU  jest okazją do okazania solidarności z osobami borykającymi się z tym całościowym zaburzeniem rozwoju. 2 kwietnia pamiętaliśmy. Rozumiemy, szanujemy, wspieramy OSOBY Z AUTYZMEM!!!  Galeria zdjęć

 

28 marca klasa 4a oraz 4b wspólnie wzięły udział w zajęciach warsztatowych, edukacyjnych i rekreacyjnych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Ta integracyjna wycieczka jest dla Uczniów wielkim przeżyciem zwłaszcza, że w ten jeden dzień dzieci wcielają się w rolę pełnoprawnych „studentów Uniwersytetu”.


Poniedziałek, 27 Maja 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 78

Wczoraj 41

Ostatni tydzień 733

Ostatni miesiąc 2395

Ogółem 132844

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com