KLASA IIIb - wych.  Urszula Brzóska,  Bożena Drozdek

  1. Filapek Natalia

  2. Gola Jakub

  3. Gola Sebastian

  4. Gryksa Jan

  5. Janusz Igor

  6. Jarczok Paulina

  7. Kobiela Maksymilian

  8. Kubiczek Sebastian

  9. Kukla Patryk

  10. Ledwik Gabriel

  11. Machalica Łukasz

  12. Mędrzak Wojciech

  13. Neter Miłosz

  14. Niedużak Dominika

  15. Parma Edyta

  16. Żurek Maria

 

KLASA IV b - wych. Joanna Pudełko

  1. Alefierowicz  Anastazja

  2. Borowski  Oliwier

  3. Brzuska  Rafał

  4. Buczek Piotr
  5. Bura  Kamil

  6. Czylok Jan

  7. Holisch Szymon

  8. Jonkisz  Magdalena

  9. Jonkisz  Natalia

  10. Kalarus  Dawid

  11. Kieloch  Filip

  12. Klimaniec  Zuzanna

  13. Kwaśniewska  Emilia

  14. Lazarek  Dominika

  15. Lewandowska  Blanka

  16. Lukas  Aleksandra

  17. Machnio  Sebastian

  18. Maciaszek  Julia

  19. Pollak  Witold

  20. Rąbel  Artur

  21. Smuda Oliwia
  22. Tamanek  Maja

  23. Tyc  Maksymilian

  24. Walicka Julia

  25. Walicka Maja

  26. Wrzoł  Mateusz

  27. Zachraj  Roksana

KLASA II - wych. Dorota Kapias

 

  1. Caldarar Natalia
  2. Caldarar Traian
  3. Chync Szymon
  4. Erdmański Konrad
  5. Fafiński Filip
  6. Fajkis Daria
  7. Guzy Nikodem
  8. Jałowiczor Milena
  9. Klimaniec Karolina
  10. Kolny Hubert
  11. Komraus Daniel
  12. Lewandowski Bartłomiej
  13. Otrębska Katarzyna
  14. Smuda Wojciech
  15. Sokołowska Julia
  16. Varga Diana

 

KLASA IIIa - wych. Beata Czajkowska

  1. Bura Wiktoria
  2. Caldarar Valentin
  3. Chochliński Michał
  4. Chudek Robert
  5. Ciesielczyk Roksana
  6. Ciesielczyk Wiktoria
  7. Ciurar Diana
  8. Dyrda Zofia
  9. Dzierżak Roksana
  10. Gawełek Jan
  11. Kuboszek Oliwia
  12. Szypuła Zuzanna
  13. Wantoła Wiktoria
  14. Wróblewski Szymon
  15. Varga Larisa
  16. Zachraj Oliwier
  17. Żertka Zuzanna

 

KLASA IIIa - wych. Renata Kopeć

  1. Baran Patryk

  2. Burian Jakub

  3. Danel Łukasz

  4. Dyrda Krystian

  5. Gawełek Marta

  6. Jachnik Paulina

  7. Janik Mateusz

  8. Kirylak Martyna

  9. Krysta Patryk

  10. Krzempek Martyna

  11. Łukosz Rafał

  12. Matuszyńska Wiktoria

  13. Orliński Kacper

  14. Paszek Szymon

  15. Pluta Patrycja

  16. Pniok Artur

  17. Pysno Oskar

  18. Szczelina Adrian

  19. Ślezińska Klaudia

  20. Wojas Kacper

  21. Wyszomierska Aleksandra

  22. Zeman Paweł

  23. Zimny Julia

  24. Żabińska Maja

Licznik odwiedzin

Dziś 9

Wczoraj 39

Ostatni tydzień 219

Ostatni miesiąc 114

Ogółem 170101

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com