KLASA V - wych. Anna Sygut

  1. Antonik  Dominik

  2. Baran  Dagmara

  3. Białowąs  Marek

  4. Caldarar Luminita
  5. Cebula  Zuzanna

  6. Cieciak  Zuzanna

  7. Czubernat Emilia
  8. Distel  Kacper

  9. Gandzel  Jakub

  10. Gawlas  Paulina

  11. Jachnik  Konrad

  12. Kobiela  Wiktoria

  13. Kozik  Paweł

  14. Koźlik  Adrian

  15. Kurpas  Kordian

  16. Lukas  Klaudia

  17. Olesik  Kajetan

  18. Parkietny  Michał

  19. Pawiński  Przemysław

  20. Pielgrzym  Natalia

  21. Pisarek  Maja

  22. Wrzoł  Marek

  23. Varga Bianca
  24. Zięba  Kajetan

  25. Zontek  Julia

  26. Żadkiewicz  Adam

KLASA IVa - wych. Katarzyna Spyra

  1. Bujas  Wojciech
  2. Chopiak  Aleksander
  3. Distel  Kamil
  4. Distel  Teresa
  5. Drobik  Julia
  6. Dziech  Bartosz
  7. Dygant Borys
  8. Filapek  Maria
  9. Gola  Patrycja
  10. Gruszka  Julia
  11. Kiełbas Anna
  12. Kiełbas Judyta
  13. Kowalska  Julia
  14. Kozik  Marta
  15. Kubień  Dominik
  16. Lasota  Dawid
  17. Londzin  Patryk
  18. Mazur  Dominika
  19. Pawlik Konrad
  20. Seredyński  Rafał
  21. Szczotka  Adrian
  22. Szłapa  Marcelina
  23. Uchyła  Wojciech
  24. Wachnicki Oliwier
  25. Wróblewska  Martyna
  26. Wrzoł  Szymon
  27. Wrzoł  Wiktoria 

 

KLASA VII - wych.  Zyta Rojczyk

  1. Antonik  Karolina

  2. Borawski  Kacper

  3. Brzuska  Damian

  4. Buczek Kamil

  5. Dygant Sonia

  6. Filapek Wiktoria

  7. Gawlas  Patrycja

  8. Gawlas  Wiktoria

  9. Grygierczyk  Jakub

  10. Gryksa  Julia

  11. Italiano  Antonella

  12. Iwasiów  Maciej

  13. Janik  Dawid

  14. Jawin Kacper

  15. Kapias Dawid
  16. Kapias   Mateusz

  17. Kapuśnik  Łukasz

  18. Kiełbas Agata
  19. Klimaniec  Amelia

  20. Maśka  Marcin

  21. Mitura  Julia

  22. Mrowiec  Justyna

  23. Polok   Marta

  24. Rembiesa  Weronika

  25. Trębasiewicz Jakub
  26. Wieliczka  Zuzanna

  27. Wrzoł  Agata

  28. Wrzoł  Dawid

  29. Wrzoł  Maksymilian

  30. Zontek  Igor

 

KLASA VIb - wych. Agnieszka Kopeć

 

  1. Biedroń  Mateusz

  2. Borowska  Emilia

  3. Caldarar Adrian

  4. Caldarar Mihail

  5. Czylok  Marcin

  6. Gąsior  Milena

  7. Gibas  Natalia

  8. Grzywa  Martyna

  9. Jonkisz  Żaneta

  10. Kisiała  Kamil

  11. Kuś  Tomasz

  12. Latacz  Filip

  13. Londzin   Łucja

  14. Pietrzyk  Paweł

  15. Rąbel  Kamila

  16. Salon  Bartłomiej

  17. Waleczek Igor

  18. Wiśniewska Dorota

  19. Zachraj  Nicole

  

KLASA IIIb - wych. Marta Kędzior

 

  1. Bielecka Wiktoria

  2. Błachut Norbert

  3. Czylok Oliwia

  4. Czyż Adam

  5. Czyż Laura

  6. Danel Michał

  7. Galas Dominik

  8. Janik Nikodem

  9. Jarczok Justyna

  10. Jawin Krzysztof

  11. Kołoczek Rafał

  12. Kosek Kacper

  13. Kostrzewa Jakub

  14. Kuś Miłosz

  15. Kuś Łukasz

  16. Kuźma Jakub

  17. Lukas Katarzyna

  18. Okręta Klaudia

  19. Opach Paweł

  20. Paluch Paulina

  21. Preisner Wojciech

  22. Przybylski Dawid

  23. Pustelnik Amelia

  24. Sałaciak Paulina

  25. Sznapka Sebastian

  26. Rembiesa Karolina

  27. Rogowiec Kamil

  28. Wydra Martyna

Banet Joachim
Bednarek Maja
Borkowska Monika
Donocik Krzysztof
Dziadek Justyna
Hoffmann Hubert
Jarmundowicz Kamil
Kohut Jakub  
Kozioł Klaudia
Kubieniec Weronika
Kuś Szymon  
Maśka Gabriela
Papkoj Damian
Przemyk Julita
Przybyła Patrycja
Sikora Krzysztof
Smolarska Marcelina
Śleziński Piotr
Warzecha Marta
Wykupil Mikołaj
Wyszomierski Kacper

Licznik odwiedzin

Dziś 9

Wczoraj 39

Ostatni tydzień 219

Ostatni miesiąc 114

Ogółem 170101

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com