Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia mini platformy pedagoga i psychologa. W zakładkach zamieszczono:

  • DLA RODZINY: pomysły na wspólne spędzanie czasu wolnego, zabawy
  • DLA RODZICÓW: artykuły, poradniki, broszury, pomoce
  • UCZNIOWIE KLAS 1-3: animacje, e-booki, filmy, karty pracy, serwisy internetowe
  • UCZNIOWIE KLAS 4-8: broszury, karty pracy, mapy myśli dotyczące motywacji, organizacji, notowania, efektywności, wsparcia emocjonalnego, rozwoju osobistego
  • WAŻNE DLA WSZYSTKICH: ważne telefony, instytucje i wiele, wiele innych... Wszystkie zakładki będą na bieżąco uzupełniane o nowe treści!

Kliknij w link: https://padlet.com/beatapilinska/q1lsl2ys1om2

Przypominamy również, że w okresie zdalnego nauczania pedagog i psycholog szkolny pozostają do Państwa dyspozycji. Służymy codzienną pomocą w formie porad i konsultacji. Zachęcamy do współpracy w przypadku trudności z adaptacją do nauczania zdalnego, negatywnych skutków zachowań uczniów pojawiających się w wyniku wdrażania nauczania zdalnego oraz wszystkich innych nurtujących spraw. W razie potrzeby prosimy o przesłanie wiadomości za pomocą dziennika elektronicznego. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa pytania. Dodatkowo będziemy prowadziły dyżur, podczas którego sprawy będą załatwiane bezpośrednio i od razu, również z możliwością kontaktu telefonicznego.

Pedagog Beata Pilińska – dyżur we wtorki 15.00 – 16.00
Psycholog Joanna Murawska – dyżur w piątki 8.00 – 9.00

Dodatkowo z Uczniami widzimy się na czacie na platformie Moodle. Szczegółowy harmonogram znajdziecie w kursie "Pomoc psychologiczno – pedagogiczna".

 

Licznik odwiedzin

Dziś 14

Wczoraj 31

Ostatni tydzień 70

Ostatni miesiąc 272

Ogółem 171039

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com