W nietypowy sposób, 26 czerwca zakończyliśmy  rok szkolny 2019/2020. Po kilkumiesięcznej izolacji i nauce na odległość uczniowie spotkali się jedynie ze swoimi wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa oraz nagrody zdobyte w różnych konkursach i zawodach.

W tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

  • Klasa 1a: Nikodem Adamaszek, Marta Prochownik, Liliana Jarzyna, Julia Zuber,Tyc Natalia, Wrzoł Jan, Liliana Filapek, Oliwia Wiktor, Marysia Pietrzyk, Filip Klimaniec
  • Klasa 1b: Igor Babiak, Miłosz Bebek, Jagoda Marek, Przemysław Kocemba, Wojciech Nowy
  • Klasa 2a: Małgorzata Kózka, Monika Kocurek, Julia Ryszka, Jan Gawlik, Igor Mika
  • Klasa 2b: Natalia Biedroń, Natalia Roehrich, Karolina Bidas, Maria Pollak, Julia Kuboszek,  Alicja Kacperska,  Martyna Mitura, Jakub Stanclik, Karol Wiśniewski, Franciszek Wrzoł, Piotr Wojtyła, Paweł Matysek, Maksymilian Pawlik
  • Klasa 3a: Paweł Adamaszek, Jan Kwaśniewski, Kacper Tomanek, Maja Kałuża, Gabriel Filapek, Karol Kopeć, Filip Dyrda, Zofia Zeman
  • Klasa 3b: Martyna Balcarek, Anna Czajka, Wiktoria Grąz, Mateusz Mańka, Adam Parkietny, Zofia Wrzoł, Lena Dudzik, Kacper Hałas, Jan Starzyk  Michał Wrzoł, Michał Wójcik
  • Klasa 4: Daria Fajkis, Milena Jałowiczor, Hubert Kolny, Daniel Komraus,  Barłomiej Lewandowski, Wojciech Smuda, Julia Sokołowska
  • Klasa 5a: Żertka Zuzanna, Ciesielczyk Wiktoria, Szypuła Zuzanna, Ciesielczyk Roksana, Wróblewski Szymon, Kuboszek Oliwia, Chochliński Michał, Dyrda Zofia
  • Klasa 5b: Kukla Patryk, Kosmaty Kacper, Filapek Natalia, Seklecka Maja, Janusz Igor, Jarczok Paulina, Parma Edyta, Mędrzak Wojciech, Neter Miłosz, Żurek Maria
  • Klasa 5c: Czyż Paweł, Zuber Paulina, Olesik Karol, Jarczok Lilianna, Białek Maja, Dziech Jakub, Gawełek Jan, Kołodziejczyk Hubert, Kopeć Marika, Rudnik Miłosz
  • Klasa 6a: Dygant Borys, Filapek Maria, Kiełbas Anna, Kiełbas Judyta, Szłapa Marcelina, Uchyła Wojciech, Dziech Bartosz, Kowalska Julia, Kozik Marta, Wachnicki Oliwier, Wróblewska Martyna, Pawlik Konrad, Drobik Julia, Wrzoł Wiktoria
  • Klasa 6b: Kwaśniewska Emilia, Wrzoł Mateusz, Lukas Aleksandra, Rąbel Artur, Alefierowicz Anastazja, Smuda Oliwia, Klimaniec Zuzanna, Maciaszek Julia, Walicka Maja, Walicka Julia, Czylok Jan, Lewandowska Blanka
  • Klasa 7: Baran Dagmara, Olesik Kajetan, Zontek Julia, Cieciak Zuzanna, Wrzoł Marek

Na czas wakacji życzymy wszystkim dużo słońca, bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Licznik odwiedzin

Dziś 13

Wczoraj 16

Ostatni tydzień 239

Ostatni miesiąc 134

Ogółem 170121

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com